Adopteer een inheemse Plantensoort

Heeft u iets speciaals met inheemse planten? Dan kunt u dat laten zien op Flora van Nederland met een adoptie van een plantensoort. Voor een bijdrage naar draagkracht verbinden we U of uw organisatie met de gekozen plantensoort. Met deze adoptie zorgt u er voor dat Flora van Nederland ook in de toekomst kan blijven bestaan als bron van plantenkennis voor iedereen. Ik doe mee en adopteer mijn favoriete plant. Mail ons voor meer informatie


  • SL1391-350-HW640

Maretak en Mistletoe information

Maretak is geadopteerd door Mistletoe information.

Mistletoe information ontwerpt, bouwt en host informatiesystemen voor organisaties die actief zijn op het gebied van natuuronderzoek, natuurbeheer en natuureducatie.

Brede kennis op het gebied van natuuronderzoek en ICT is aanwezig. Het ontwerpen en bouwen van webapplicaties op basis van het Laravel PHP framework is onze specialiteit.

Bekijk het volledige paspoort met video van Maretak

lees hier verder en bekijk video ...